martedì 2 ottobre 2012

Mendime edhe disa gjera "jo te guzhines"

Kur vendosa te hap kete blog, ne mendje kisha shume e shume receta, te cilat dit pas dite mundohem ti vendos, por a e dini qe: qe kur vendosa te hap kete blog po i haj ushqimet e ftohta :D duke vrapuar pas aparatit per te bere foto.  Sa here kujtohem pasi kam ngrene--Lulu te rrafte pika, kjo mund te ishte nje ide e mire per blogun, gjithnje kujtohem pasi pjata eshte bosh.

Me pelqen shume fotografia, vjeshta eshte momenti i duhur per te bere ca fotografi keshtu kot, se pastaj ndoll qe te plq kaq shume, sa i vendos ne blog.
keto jan foto te vjetra te bera pak kohe  me pare.4 commenti:

 1. Sa te bukura keto fotot! Fiks vjeshta qe do te doja dhe qe ketu ne Tirane duket sikur nuk do te vije kete vit :(

  RispondiElimina
 2. ne fakt edhe ketu kete vit moti ka qene goxha i mire, keto foto jan te vjeshtes qe kaloi vjet. Ketu akoma nuk shifet vjeshta e vertete.

  RispondiElimina
 3. Flm per viziten Lulù, sepse keshtu pata mundesi te njihem me blogun tend. Komplimente! i adhuroj fotot e vjeshtes! Per zotin jete e veshtire kjo e foodblogger..po i provova direkt nga tenxherja mire, perndryshe me duhet edhe mua t'i ringroh ne mikrovale. Po gjeja me e keqe qe mund te ndodhe eshte kur, pasi ke improvizuar setin per te kapur sa me mire driten natyrale, ke gatuar dhe stiluar pjaten per qejf, te pengohesh edhe t'i rrezosh te gjitha ne toke...e te fillosh te qash e te qeshesh si budallaqe :D
  Suksese Lulù, do te vije prape per vizite :)

  RispondiElimina
 4. Mire se erdhe, eshte kenaqesi per mua te te lexoj ketu ne "shtepine time" pasi jam fanse e blogut tend ^_^. Shume falmiderit. xoxo.

  RispondiElimina

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...